אודות המרכז לפיתוח מודלים וכלים חווייתיים

המרכז לפיתוח מודלים וכלים חווייתיים הוקם בספטמבר 2014 במטרה להוות בית ליצירת תכנים ברמה גבוהה, המייצרים חוויה ותורמים לשיפור איכות החיים.

המרכז מציע מגוון שירותים בתחום הפיתוח:

פיתוח מוצרים טיפוליים במעטפת רגשית למטפלים

אנו מסייעים למטפלים בשיטות מגוונות לייצר מוצרים טיפוליים מסוגים שונים, כדוגמת: סדנאות, קלפים טיפוליים, מצגות, משחקים ועוד. התהליך כולל ליווי בפיתוח ובהפקה מ-א' ועד ת', בשילוב טכניקות לעידוד חשיבה יצירתית ולקידום השימוש במוצר בשטח.

שירותי משחוק (GAMIFICATION) לחברות וארגונים

אנו מסייעים ללקוחותינו לייצר תהליכי משחק המניעים לפעולה, המגבירים את המוטיבציה ומובילים להשגת תוצאות. אנו ממשחקים תהליכי עבודה והדרכה ומתמחים בגיבוש פתרונות אונליין ואופליין לשימוש בהנאה ככוח מניע, בהתאם לצורכי הלקוח.

פיתוח תכניות לימודים בשילוב כלים דיגיטליים למכללות לרפואה משלימה

אנו מציעים פיתוח תכניות לימודים חדשות ושדרוג תכניות לימודים קיימות, בדגש על למידה משמעותית, התנסות וחדשנות. אנו מתמחים גם בפיתוח תכניות לימוד וירטואליות, באמצעות פלטפורמות מתוקשבות ללמידה מקוונת.

shutterstock_250463998aristo_small
shutterstock_88721956_interactive-game1_small
לכל לקוח אנו תופרים חליפה אישית, שתביא את מטרותיו לידי מימוש. בסיעור מוחות משותף מדייקים את המטרה, את התכנים, את המבנה ואת המתודות, עד ליצירת תוצר סופי ייחודי, שמותאם ללקוח ולמסרים שאותם הוא רוצה להעביר לקהל.

עבודתנו נשענת על ניסיון רב שנים בפיתוח תכנים מסוגים שונים ולקהלי יעד מגוונים. התנסינו במאות כלים ושיטות, ובמיוחד בעיצוב תהליכי הדרכה מבוססי טכנולוגיות. מבחינתנו, הצלחת התוצר בשטח היא המדד להצלחה. אנחנו שואפים למצוינות ולא מתפשרים על איכות.

הניסיון שלנו מוכיח, כי יצירה במעטפת רגשית מביאה לתוצאות טובות יותר. מסיבה זו, אנו מציעים ללקוחותינו במידת הצורך לשלב בתהליך הפיתוח גם כלים להתמודדות עם חסמים בתהליך היצירה.

בעזרת שיטה מובנית, שפותחה על ידי עדי סימון בר, ומשלבת כלים מעולם ה-NLP והדמיון המודרך, אפשר לרתום את תת-המודע לטובת תהליך היצירה, לסייע בכתיבה, להגיע לדיוק, להיחלץ מתקיעויות, לחזק את היכולת ליישם את התוצר בשטח ואת האמונה בהצלחה.

צוות המרכז כולל נבחרת מנצחת של אנשי פיתוח, אנשי קריאטיב ואנשי דיגיטל, כולם מומחים מהמובילים בארץ ובעלי ניסיון מוכח בתחומם. ביחד אנו מציעים פתרון כולל, משלב הרעיון הגולמי ועד להפקת התוצר בפועל.

מאז הקמתו, המרכז מושך אליו עוד ועוד אנשים טובים, המבקשים לבטא את היצירתיות שלהם באופן מעשי. נשמח לעמוד גם לרשותכם, לעוף אתכם על כנפי הדמיון ולהפוך את הדמיון למציאות.